Prodlužování vlasů Karlovy Vary Great Lengths

Nová metoda prodlužování vlasů Great Lengths je světová špička, protože:

 • je vhodná pro všechny typy vlasů… opravdu všechny,
 • používá přírodní vlasy, které jsou vhodné i pro dlouhodobé nošení
 • vytváří vlasové prameny se stejnou orientací struktury vlasů
 • vlasy jsou lesklé od kořínků ke konečkům
 • vlasy je možné upravovat standardním způsobem, včetně barvení, častého mytí, foukání i žehlení.

Klientkám zaručuji, že s prodlužováním vlasů Great Lengths:

 • prodloužené vlasy budou krásné, dlouhé a husté
 • spoje nebudou viditelné
 • vlasy se nebudou zacuchávat
 • vlastní vlasy lze dále melírovat, barvit, natáčet, foukat i opatrně žehlit
 • zůstanou nepoškozené
 • Čtyři převratné přístupy Davida Golda, kterými z metody Great Lengths udělal Rolls Royce v prodlužování vlasů:

  1. Použití vlasových pramenů pouze té nejvyšší kvality. Zatímco standardní metody používají pro prodlužování vlasy evropské nebo asijské, Great Lengths dováží vlasové prameny z indických chrámů. Výzkum totiž ukázal, že evropské a asijské vlasy mají nevhodný profil vlasu pro kvalitní prodlužování. Indické vlasy vypadají po aplikaci velmi přirozeně, jsou krásné a lesklé po celé délce.
  2. Pouze vlasy stříhané, nikoliv vyčesávané David Gold pečlivě hlídá, aby používané vlasy pro prodlužování byly stříhány. Při použití vyčesávaných vlasů se totiž do vlasových pramenů kladou jednotlivé vlasy bez ohledu na orientaci vlasové struktury. Vlasy se pak zacuchávají a znehodnocují vzhled střihu i účesu.
  3. Vlasy se neodbarvují, ale pigmentujívíce Zatímco standardní metody používají nešetrného odbarvování, při metodě Great Lengths jsou vlasy nejprve šetrně zbaveny pigmentu a následně pigmentovány do požadovaného odstínu. Technologicky i časově náročný postup je velmi šetrný k vlasové struktuře, vlasy i po pigmentaci zůstávají přirozeně lesklé a krásné.
  4. Revoluční způsob - napojení vlasů pomocí keratinuvíce Keratin je základní stavební prvek každého vlasu. Napojení keratinem je tak mnohem lepší – samotné napojení reaguje na vnější vlivy stejně jako vlasy – zůstává pružné. Jiné typy napojení způsobují, že při častějším mytí nebo fénování vlasové pramínky ze spojů vypadávají. Patentovaný způsob napojení keratinem zaručuje, že prodloužené vlasy budou husté a krásné mnohem déle. A navíc spoje nejsou vůbec vidět – lze je totiž přizpůsobit konkrétnímu odstínu Vašich vlasů.

  Pět jednoduchých kroků k vlasům, o kterých jste vždy snila

  1. Bezplatná konzultace .Vyslechneme si Vaše přání, prohlédneme si spolu fotografie, poradíme Vám správný odstín a délku vlasů a jak o prodloužené vlasy pečovat. U šálku kávy Vám také odpovíme na všechny Vaše dotazy. Na bezplatnou konzultaci se můžete objednat na telefonu 607855491.
  2. Prodlužování vlasů. Samotná aplikace trvá přibližně 2 hodiny. Metodu Great Lengths smějí provádět jen certifikovaní partneři, jejichž personál prochází systémem školení, aby výsledky prodlužování byly naprosto dokonalé. Na jedno prodloužení používáme 70–120 pramenů zvoleného odstínu.
  3. Střih a úprava vlasů. Na závěr vlasy upravíme do požadovaného tvaru – můžete si zvolit jakýkoliv účes. Budete-li chtít, rádi Vám tvar střihu doporučíme podle Vaší typologie. Prodloužené vlas je dokonce možné ihned melírovat nebo podbarvovat.
  4. Krásné dlouhé vlasy. Posledním krokem už je jen to, abyste si své krásné, dlouhé a husté vlasy prohlédla v zrcadle a s dokonalým účesem a střihem vyšla s novým sebevědomím do ulic. Zhruba po 5 měsících Vás rádi opět přivítáme v salonu a vlasy „posuneme“. Obnovení prodloužených vlasů je pro dlouhotrvající efekt velmi důležitý.
  5. Cena prodlužování a zhušťování vlasů závisí na množství a délce pramenů živých vlasů, upřesnit cenu je možné po osobní konzultaci.Objednejte se co nejdříve na telefonu 607855491.